Chladicí PUR boxy

Máme dlouholeté zkušenosti s výrobou chladicích boxů a místností na klíč. Chladicí boxy se využívají zejména v gastronomii k uchování potravin na prodejně nebo v restauraci, ještě před tím, než budou dál zpracovávané, anebo vystavované ve vitríně nebo pultu. K výrobě chladících boxů využíváme PUR panely, které jsou jedním z nejlepších izolačních materiálů.

Proč chladicí box od nás?

Chladicí boxy od nás jsou lehce udržovatelné, jelikož jsou vyráběny z PUR panelů, které se vyznačují vysokou izolační schopností a materiálovou stálostí, tudíž narozdíl od plastu zdech nesublimuje voda a jsou tak netečné vůdči bakteriím, plísním a houbám

Stejně tak vám chladicí místnost vyprojektujeme přesně na míru dle vašich potřeb. Nemusíte se bát, že bychom vaše požadavky nesplnilo, jelikož máme zkušenosti i se stísněnými prostory, jako jsou například klenbové sklepy. Následně vám jej dovezeme, namontujeme a ukážeme vám jak s boxem pracovat. Zkrátka jsme profesionálové v oboru.

Prohlédněte si chladicí boxy, které jsme realizovali:

Kontaktujte nás

Zaujala vás naše práce, zvažujete pro vaši provozovnu obnovu vašeho chladicího boxu? Anebo chcete zjistit další informace? Neváhejte se na nás obrátit, vyplňte následující formulář, anebo nám zavolejte, jsme pro vás k dispozici.

Pokud zadáte celé jméno budeme rádi.

Na tento mail Vám zašleme případnou nabídku a kopii Vaší poptávky.
Pokud preferujete telefonní kontakt, uveďte to prosím v poptávce společně s časem kdy Vám nejlépe volat.

Odesláním beru na vědomí zpracování osobních údajů