Mrazicí PUR boxy

Naše firma má mnohatelé zkušenosti s tvorbou mrazicích boxů na klíč. Mrazicí boxy námi dodávané se využívají převážně k dlouhodobému skladování potravin v zmraženém stavu, ve kterém se pomaleji zkazí, takže mrazicí místnosti můžete naleznout ve větších provozech, kde je třeba skladovat maso po dobu několika dní. Stejně jako chladící boxy je vyrábíme z PUR panelů, které jsou jedním z nejlepších izolačních materiálu na trhu.

Proč mrazicí box od nás?

Mrazicí boxy od nás jsou lehce udržovatelné, jelikož jsou vyráběny z PUR panelů, které se vyznačují vysokou izolační schopností a materiálovou stálostí, tudíž narozdíl od plastu zdech nesublimuje voda a jsou tak netečné vůdči bakteriím, plísním a houbám 

Stejně tak vám mrazicí místnost naprojektujeme přesně na míru dle vašich potřeb. Nemusíte se bát, že bychom vaše požadavky nesplnili, jelikož máme zkušenosti i s vysokými haly, jako jsou například mrazicí boxy v Praze. Následně vám váš box dovezeme, smontujeme a ukážeme vám jak s ním pracovat. Zkrátka jsme profesionálové v oboru.

Prohlédněte si mrazicí boxy, které jsme realizovali

Kontaktujte nás

Naše firma vám nabízí mrazicí box různých rozměrů. Mrazicí box jsme schopni vám dodat a namontovat přesně podle vašich požadavků. Stačí nás kontaktovat a sdělit nám své požadavky.

Pokud zadáte celé jméno budeme rádi.

Na tento mail Vám zašleme případnou nabídku a kopii Vaší poptávky.
Pokud preferujete telefonní kontakt, uveďte to prosím v poptávce společně s časem kdy Vám nejlépe volat.

Odesláním beru na vědomí zpracování osobních údajů