Klimatizace LG

Klimatizace od přední značky LG se stává každým rokem standardním vybavením v čím dál více domácnostech či komerčních prostorech. Téměř všechny naše klimatizace, které dodáváme, jsou vybaveny ohřevem vody. Dokážou tedy fungovat v přechodném období (jaro a podzim) jako tepelné čerpadlo typu vzduch-vzduch, které lze považovat za nejekologičtější a nejúspornější metody při vytápění interiéru.

Klimatizační jednotky LG tak využijete nejen v létě, kdy vám v horkých dnech poskytnou příjemné domácí či pracovní prostředí, ale i v zimě. Klimatizace od LG jsou vhodné pro každého uživatele, který hledá výkonnou, tichou a zároveň úspornou klimatizaci.

 

 Nové klimatizační jednotky LG pro nemocnici v Domažlicích Nové klimatizační jednotky LG pro nemocnici v Domažlicích 

 

Další výhody klimatizací:

  • okamžité teplo po spuštění
  • čištění vzduchu
  • zdravé snižování vlhkosti
  • nízké provozní náklady
  • originální design

Jedinečný systém NEO-Plazma

V případě, že patříte mezi zákazníky hledající klimatizaci, která vytvoří v interiéru čisté a zdravé prostředí, jsou ideální klimatizace od LG s jedinečným systémem NEO-Plazma. Jedná se o čistič vzduchu, který díky kvalitní filtraci zachycuje prach, nebezpečné plísně, různé alergeny, cigaretový kouř nebo dokonce pach z domácích zvířat. Pokud tedy máte v domě alergika či astmatika, klimatizační jednotka s tímto systémem je ideální volbou.

Máte zájem o klimatizaci LG? Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám poradíme!

Pokud zadáte celé jméno budeme rádi.

Na tento mail Vám zašleme případnou nabídku a kopii Vaší poptávky.
Pokud preferujete telefonní kontakt, uveďte to prosím v poptávce společně s časem kdy Vám nejlépe volat.

Odesláním beru na vědomí zpracování osobních údajů