Chladicí nábytek

V dnešní době si nedokážeme život bez chladícího nábytku představit. Chladící nábytek se používá jak v běžných domácnostech pro uskladnění chlazeného zboží, tak i v různých obchodech, provozovnách a dalších institucích, kde je potřeba potravinářské zboží nejen uskladnit, ale také pro zákazníky vystavit.

Naše firma se zabývá prodejem, dodávkou a montáží tohoto chladicího zařízení. Nabízíme různé druhy chladícího zařízení, neboť každý obchod či různé provozovny potřebují něco jiného k uskladnění jejich zboží.

V naší nabídce si vybere téměř každý, neboť nabízíme chladící zařízení pro domácnosti, restaurace a bary, různé provozovny, krevní banky, laboratoře a mnoho dalších prostorů.

Konkrétně nabízíme:

Chladící pulty

Jedná se o chladící nábytek, který slouží ke krátkodobému uchování a vystavení zboží, konkrétně masa, uzenin, mléčných výrobků a dalších potravinářských produktů. Chladící pulty nacházejí své uplatnění také v různých bufetech, bistrech, restauracích a dalších gastronomických provozovnách.

Chladící vitríny

Vitríny se nejčastěji používají v cukrárnách a kavárnách. Všechny námi nabízené chladící vitríny se pyšní vysokou kvalitou a spolehlivostí, neboť udrží dlouhou dobu zboží čerstvé a lákavé, což je u takovýchto provozoven nutností.

Ať už potřebujete chladící pult nebo chladící vitrínu, obě varianty naleznete v naší nabídce v mnoha rozměrech. S námi lze vybavit jak menší obchody, tak i větší hypermarkety.

Pokud zadáte celé jméno budeme rádi.

Na tento mail Vám zašleme případnou nabídku a kopii Vaší poptávky.
Pokud preferujete telefonní kontakt, uveďte to prosím v poptávce společně s časem kdy Vám nejlépe volat.

Odesláním beru na vědomí zpracování osobních údajů