Výčepní technika, pivní chlazení

Pro natočení lahodného chlazeného piva je zapotřebí kvalitní a spolehlivá výčepní technika. V dnešní době vyhledávají zákazníci pivní chlazení pro profesionální i domácí použití.

V naší nabídce pro vás máme profesionální výčepní zařízení, které nachází své uplatnění zejména v pivnicích, restauracích, stáncích s občerstvením, barech, klubech, ale také cukrárnách, kavárnách, kantýnách a dalších provozovnách. Dále nabízíme i jednodušší kompaktní výčepní techniku, kterou lze využít v domácnostech při posezení s přáteli, na svatbách, zahradních party atd.

Konkrétně nabízíme:

  • výčepní stojany
  • výčepní kohouty
  • narážeče pivních sudů

Výčepní techniku nabízíme v sestavách i jako samotné výčepní zařízení. Kromě dodání vybraného pivního chlazení jsme schopni provést i montáž na vámi vybrané místo. Montáž provede náš tým zkušených a kvalifikovaných zaměstnanců, který instalaci provede rychle a kvalitně.

V případě jakéhokoliv problému s výčepní technikou se na nás obraťte. Poskytujeme také servis nebo provádíme pravidelné prohlídky. Díky tomu budete mít jistotu, že vaše pivní chlazení funguje tak, jak má.

Pokud zadáte celé jméno budeme rádi.

Na tento mail Vám zašleme případnou nabídku a kopii Vaší poptávky.
Pokud preferujete telefonní kontakt, uveďte to prosím v poptávce společně s časem kdy Vám nejlépe volat.

Odesláním beru na vědomí zpracování osobních údajů