Výrobníky ledu

Naše firma vlastní zařízení sloužící pro výrobu čirých bloků ledu, které jsou vhodné zejména pro firemní propagaci, reklamní účely, firemní prezentace, sochařská sympozia atd. Díky tomuto zařízení vám vyrobíme a dodáme čirý blok ledu v několika možných verzích a variantách a to vždy na základě vašich přání a požadavků.

V naší nabídce pro vás máme kvalitní výrobníky ledu od přední značky Brema. U těchto výrobníků ledu se používají jen nejkvalitnější materiály a nejmodernější technologie, takže vám zaručujeme výrobu ledu v nejvyšším standardu.

Standardní výrobník ledu

Standardní výrobník ledu disponuje kovovou konstrukcí, která je opatřena nátěrem proti korozi a opláštěn PUR panely o síle 60 mm. Výrobník je dále vybaven výparníkem a oběhovým čerpadlem. Standardní výrobník dokáže vyrobit blok ledu o váze 175 kg a rozměrech 1000 x 500 x 350 mm. Tento čirý blok ledu vám dodáme pomocí jeřábu.

Výrobníky ledu do gastronomie

Naše firma rovněž nabízí i klasické výrobníky ledu, která nacházejí své uplatnění v gastronomických provozovnách (např. v restauracích, barech, kavárnách, kancelářích atd.). Výrobníky ledu dodáváme od přední značky Brema, která je zárukou kvality a spolehlivosti.

Potřebujete velké kusy ledu pro své podnikání? Neváhejte nás kontaktovat - s námi budete mít ledu pořád dost.

Pokud zadáte celé jméno budeme rádi.

Na tento mail Vám zašleme případnou nabídku a kopii Vaší poptávky.
Pokud preferujete telefonní kontakt, uveďte to prosím v poptávce společně s časem kdy Vám nejlépe volat.

Odesláním beru na vědomí zpracování osobních údajů