Servis a montáže

Naše firma se zaměřuje na servis a montáže veškerého chlazení, které je schopna provést po celé České republice. Náš tým je plný vyškolených a zkušených mechaniků, kteří jsou vybaveni tou nejmodernější technikou, kterou používají pro všechny servisní úkony.

Servis chladícího zařízení

Servis chladicího zařízení se zaměřuje především na chladící boxy, vitríny, pivní chlazení, chlazené nápojové automaty, transportní chlazení, průmyslové chlazení vody a mrazící boxy atd. 

Do servisu chladícího zařízení také zařazujeme veškeré bílé zboží, které slouží k domácímu užití. Konkrétně se jedná o chladničky a mrazničky. Ať už se jedná o jakékoliv chladící zařízení, naši vyškolení a kvalifikovaní mechanici s mnohaletou zkušeností provedou veškeré dílenské práce, které jsou potřeba pro opravu zařízení a uvedení do chodu.

Servis klimatizací

Zahrnuje veškerý servis bytových, kancelářských a průmyslových klimatizací mnoha značek, u kterých provedeme nejprve diagnostiku závad a poté jejich následnou opravu. Naše firma se rovněž zaměřuje i na servis autoklimatizací v autobusech, osobních či nákladních vozidlech. Díky speciální ultrazvukové čističce dokážeme vydezinfikovat všechny bakterie z klimatizace, které způsobují zápach v kabině vozu.

Servis tepelných čerpadel

V případě pořízení tepelného čerpadla jsme schopni vám zajistit také jeho servis. Tepelné čerpadlo by se mělo pravidelně kontrolovat, aby neustále fungovalo tak, jak má. Naše firma se zaměřuje na servis tepelných čerpadel všech značek a typů.

Vzhledem k mnohaleté praxi jsme schopni u těchto zařízení provést velice rychle diagnostiku a v případě nálezu nějakého problému i opravu. V rámci servisu provádíme také kontrolu funkcí a správné činnosti, mechanického a elektrického ovládání, kontrolu obvodu chladícího média, utažení svorek atd.

Kontaktujte nás

Potřebujete opravit nebo servisovat klimatizaci, tepelné čerpadlo nebo chladící zařízení? Neváhejte nás kontaktovat. Rozhodně vám pomůžeme, aby vše fungovalo opět tak, jak má!

Pokud zadáte celé jméno budeme rádi.

Na tento mail Vám zašleme případnou nabídku a kopii Vaší poptávky.
Pokud preferujete telefonní kontakt, uveďte to prosím v poptávce společně s časem kdy Vám nejlépe volat.

Odesláním beru na vědomí zpracování osobních údajů