Montáž klimatizací

Pořídili jste si z naší široké nabídky či jinde klimatizaci, kterou potřebujete nainstalovat? Každé klimatizační zařízení by mělo být nainstalováno profesionálně, neboť ta neodborná vám může způsobit řadu nemalých problémů a v závěru pak klimatizace může fungovat nevhodně nebo dokonce vůbec.

Naše firma disponuje týmem proškolených techniků, které mají bohaté zkušenosti s instalací klimatizací do bytových interiérů nebo kancelářských prostorů ve vaší firmě.

Montáž klimatizace s naší firmou

V případě, že se rozhodnete pro odbornou montáž od naší firmy, zajistíme nejprve dovoz konkrétní chladící jednotky do vašeho domova či kanceláře. Po výběru vhodného místa, naši zkušení technici vytvoří potřebné výřezy a následně klimatizaci usadí.

Během této instalace provedeme mechanické vyztužení konstrukce rozvaděčů, dodatečnou izolaci, instalaci izolačních desek atd. V některých případech dovybavíme rozvaděče o další prvky, které usnadní jeho užívání.

Po montáže klimatizace je nutné dodat do interiéru řídící a kontrolní prvky zařízení - konkrétně dveřní polohové spínače světelné a akustické hlásiče, systém pro dálkové přenosy dat a mnoho dalšího.

Proč si vybrat právě nás?

V současné době existuje opravdu mnoho firem, které tuto službu nabízejí. My se však na rozdíl od konkurence zaměřujeme také na prodej pouze kvalitních a moderních klimatizačních jednotek od předních a známých značek LG, Sinclair, Acond a Toschiba.

Kromě samotného prodeje a montáže klimatizací vám poskytneme také kvalitní servis. Díky důkladné diagnostice naleznete všechny závady, které i následně opravíme. Zajistíme vám tak bezproblémový provoz vaší klimatizace.

Pokud zadáte celé jméno budeme rádi.

Na tento mail Vám zašleme případnou nabídku a kopii Vaší poptávky.
Pokud preferujete telefonní kontakt, uveďte to prosím v poptávce společně s časem kdy Vám nejlépe volat.

Odesláním beru na vědomí zpracování osobních údajů