Klimatizace Toschiba

Ke špičce mezi klimatizačními jednotkami patří jednoznačně také značka Toschiba. Klimatizace od této známé značky nabízejí vysokou spolehlivost, nízkou spotřebu a špičkové technologie. Díky klimatizacím Toschiba si tak užijete příjemné prostředí a teplotu prostoru po dobu celého roku, neboť vám přinesou vysokou účinnost a úsporný provoz při topení i chlazení.

Další přednosti klimatizací Toschiba:

  • nejvyšší účinnost klimatizací
  • nízká spotřeba energie
  • maximální komfort
  • ochrana přírody
  • extrémně tichý provoz

Funkce klimatizací

Klimatizační jednotky Toschiba jsou vybaveny řadou skvělých funkcí, které ocení každý uživatel. Díky funkci Quiet se spoléhejte na extrémně tichý provoz. Funkce HI power zajišťuje maximální výkon, který výrazně urychlí ochlazení přehřátého prostoru.

Pro proudění stále čistého vzduchu, musí být klimatizace neustále čistá. K tomu slouží samočisticí funkce, která snižuje vlhkost uvnitř jednotky a eliminuje možný výskyt a množení plísní a bakterií.

Nabízíme různé typy klimatizací Toschiba

V naší nabídce máme tři typy klimatizací, které jsou ideální pro použití do různých prostor. Konkrétně se jedná o typy klimatizací Residential, Light Commercial a Commercial.

Klimatizace Residential

Řada klimatizací Residential (neboli řada RAS) je vhodná do bytů, rodinných domů a do běžných kanceláří. Jejich hlavní předností je neuvěřitelně tichý provoz, maximální účinnost a velice propracované systémy čištění a filtrace vzduchu.

Klimatizace Light Commercial

Řada klimatizací RAV zvládá nepřetržitý provoz a vyšší výkon, proto jsou tyto jednotky určeny do technologických místností nebo do všech prostorů, které vyžadují od klimatizace ty nejvyšší nároky.

Klimatizace Commercial

Klimatizace Commercial patří mezi nejvyšší třídu zařízení. Jedná se o tzv. VRF systémy, které se instalují do administrativních budov nebo do velkých technologických center a sálů s nepřetržitým provozem. Tyto klimatizační systémy mají společnou širokou řadu vnitřních jednotek a podle potřeby se pak zvolí vhodné provedení a výkon venkovních jednotek.

Pro pomoc s výběrem klimatizace a její instalací nás neváhejte kontaktovat.

Pokud zadáte celé jméno budeme rádi.

Na tento mail Vám zašleme případnou nabídku a kopii Vaší poptávky.
Pokud preferujete telefonní kontakt, uveďte to prosím v poptávce společně s časem kdy Vám nejlépe volat.

Odesláním beru na vědomí zpracování osobních údajů