Výrobníky ledu Brema

Výrobníky ledu od značky Brema jsou ideálním pomocníkem do barů, kaváren, kanceláří či domácností. Výrobníky jsou poměrně lehké, kompaktní a neúnavní pomocníci, které jsou ideální jak pro běžný provoz, tak i pro polední či večerní špičku. V nabídce máme samozřejmě i výrobníky pro chlazení základních surovin, které jsou vhodné pro použití do laboratoří, zdravotnických zařízení, pekáren atd.

Výroba ledu

Výrobníky ledu Brema vyrábí kostky ledu v příjemném a praktickém tvaru, který vyhovuje všem typům sklenic, a bez ostrých hran. Výsledkem jsou pak průzračné a oddělené kostky ledu, které neředí nápoje.

Pro výrobu ledu jsou podstatné trysky výrobníku, které jsou u Bremy vyrobeny z kovu. Navíc jsou snadno demontovatelné a zajišťují silný průtok vody. Důležitou roli hraje samozřejmě také použité čerpadlo, které slouží na rozstřikování vody ve výparníku. U výrobníků ledu značky Brema je použité kvalitní a vysoce výkonné čerpadlo, které je vhodné jak pro běžné použití v domácnostech, tak i do různých provozoven.

Vyberte si z naší nabídky

  • výrobníků kostkového ledu
  • výrobníků kalíškového ledu
  • výrobníků ledové tříště
  • výrobníků šupinového ledu

Ochlaďte si svůj oblíbený nápoj s výrobníky ledu Brema! Stačí nás kontaktovat.

Pokud zadáte celé jméno budeme rádi.

Na tento mail Vám zašleme případnou nabídku a kopii Vaší poptávky.
Pokud preferujete telefonní kontakt, uveďte to prosím v poptávce společně s časem kdy Vám nejlépe volat.

Odesláním beru na vědomí zpracování osobních údajů