Kondenzační jednotky

Kondenzační jednotky jsou srdcem každé chladírenské technologie, které se sestává z kompresoru, vodou či vzduchem chlazeného kondenzátoru a ventilátorů, zásobníku chladiva a dalších komponentů.

Naše firma se zaměřuje na sestavení, výrobu a dodávku kondenzačních jednotek, které mohou být v různém provedení. Jsme schopni vám vyrobit také kondenzační jednotky s venkovním krytem, které jsou vhodné do teplého prostředí či městského prostředí.

Naše kondenzační jednotky nacházejí uplatnění pro komerční chlazení, v chladících a mrazících skladech, v potravinářském a zpracovatelském průmyslu, průmyslových aplikací, technologických a mnoho dalších prostor.

Výběr jednotky

Při výběru kondenzační jednotky byste měly brát v potaz požadovaný výkon, odpařovací teplotu a teplotu okolí. Pokud si s výběrem kondenzační jednotky nevíte rady, obraťte se na nás a my vám s tím velice rádi pomůžeme.

Kondenzační jednotky v potravinářském průmyslu

Naše kondenzační jednotky jsou vhodné i pro potravinářský průmysl. Konkrétně lze tyto jednotky využít ve:

  • výrobnách masa a zpracovatelských provozech
  • skladech zeleniny a potravin
  • supermarketech
  • obchodních sítích malých prodejen potravin
  • hotelech a restauracích

Dále lze kondenzační jednotky použít i v domácím prostředí k zachlazení malých domácích porážek či jako boxy na zvěř. Stačí nás kontaktovat a můžete chladit vše, na co si vzpomenete!

Pokud zadáte celé jméno budeme rádi.

Na tento mail Vám zašleme případnou nabídku a kopii Vaší poptávky.
Pokud preferujete telefonní kontakt, uveďte to prosím v poptávce společně s časem kdy Vám nejlépe volat.

Odesláním beru na vědomí zpracování osobních údajů