Plnění a čištění klimatizace

Klimatizace vyžadují, stejně jako jiná elektrická zařízení, pravidelné kontroly, čištění a plnění. Toto je zvláště potřeba u zařízení, jimiž prochází nasávaný vzduch, který je posléze ohříván či ochlazen a vyfukován zpět do prostoru. Kvůli tomuto postupu dochází v zařízení k usazování různých nečistot. U klimatizací navíc probíhá kvůli změnám teplot kondenzace, díky které zůstávají veškeré nečistoty uvnitř. Tyto nečistoty pak mohou za tvorbu a množení mnohých bakterií.

Jak často klimatizaci čistit?

Čištění klimatizací se provádí v různých časových intervalech. Odvádí se především na základě typu klimatizace, prostředí, ve kterém je zařízení umístěno a doby, po kterou je klimatizace v činnosti.

Obecně však můžeme říci, že čištění u bytových a komerčních klimatizací do běžných kanceláří se provádí jednou za rok. Pokud se jedná o klimatizační zařízení použitá v různých průmyslových prostorách, doporučujeme se čištění dvakrát ročně. Klimatizace umístěné v prašnějším prostředí je třeba čistit i několikrát za rok.

Dezinfekce klimatizace

Čištění všech druhů klimatizačních systémů zahrnuje i dezinfekci, díky které zajistíme čistostu a zdravotní nezávadnost samotného zařízení. Čištění provádí vždy náš vyškolený a plně kvalifikovaný tým odborníků.

Pokud zadáte celé jméno budeme rádi.

Na tento mail Vám zašleme případnou nabídku a kopii Vaší poptávky.
Pokud preferujete telefonní kontakt, uveďte to prosím v poptávce společně s časem kdy Vám nejlépe volat.

Odesláním beru na vědomí zpracování osobních údajů