Klimatizace

V dnešní době klimatizace nepatří mezi luxus, jako to bylo v dřívějších dobách. Dnes je klimatizace běžným vybavením téměř každé domácnosti nebo kanceláře. Zpočátku klimatizace sloužily jen k ochlazení vzduchu v interiéru a odvodu horka do venkovních prostor.

Jelikož technologický vývoj jde neustále dopředu, dnešní klimatizace zvládají kromě chlazení vnitřních prostor také další úpravy vzduchu jako ohřev, filtraci, ionizaci, zvlhčování či odvlhčování vzduchu.

Velice častou funkcí klimatizace je také vytápění, při kterém klimatizace funguje jako tepelné čerpadlo vzduch-vzduch. Jedná se o hospodární způsob, který lze využít především v přechodném období (na jaře a na podzim), díky čemuž ušetříte celkové náklady energií z klasického vytápění.

Proč klimatizaci od nás?

Je to jednoduché, když si u nás objednáte klimatizaci, tak nedostanete jenom zabalenou "bednu", jsme připraveni vám pomoc s výběrem klimaizace přesně na míru vašim potřebám, přičemž dodáváme klimatizace značek LG, Sinclair, Acond a Toschiba. Kterou vám následně namontujeme a v případě zájmu se o vašeho nového miláčka postaráme a pravidelným servisem. A také na vás budeme myslet s předsezóní dezinfekcí a opětovným plněním a čištěním klimatizace.

Prohlédněte si naše reference klimatizací

Kontaktujte nás

Máte zájem o klimatizaci? Neváhejte nás kontaktovat pomocí konaktního formuláře a dozajista nalezneme vhodné řešení.

Pokud zadáte celé jméno budeme rádi.

Na tento mail Vám zašleme případnou nabídku a kopii Vaší poptávky.
Pokud preferujete telefonní kontakt, uveďte to prosím v poptávce společně s časem kdy Vám nejlépe volat.