Klimatizace

V dnešní době klimatizace nepatří mezi luxus, jako to bylo v dřívějších dobách. Dnes je klimatizace běžným vybavením téměř každé domácnosti nebo kanceláře. Zpočátku klimatizace sloužily jen k ochlazení vzduchu v interiéru a odvodu horka do venkovních prostor.

Jelikož technologický vývoj jde neustále dopředu, dnešní klimatizace zvládají kromě chlazení vnitřních prostor také další úpravy vzduchu jako ohřev, filtraci, ionizaci, zvlhčování či odvlhčování vzduchu.

Velice častou funkcí klimatizace je také vytápění, při kterém klimatizace funguje jako tepelné čerpadlo vzduch-vzduch. Jedná se o hospodární způsob, který lze využít především v přechodném období (na jaře a na podzim), díky čemuž ušetříte celkové náklady energií z klasického vytápění.

Proč klimatizaci od nás?

Nabízíme odbornou konzultaci od počátečního poradenství až po ponákupní servis. Pomůžeme vám  s výběrem klimatizace přesně na míru vašim potřebám, přičemž dodáváme klimatizace značek LG, Sinclair, Acond a Toschiba. Klimatizaci vám následně namontujeme a v případě zájmu se o ni postaráme pravidelným servisem, který obsahuje dezinfekci a opětovné plnění a čištění klimatizace.

Prohlédněte si naše reference klimatizací

Kontaktujte nás

Máte zájem o klimatizaci? Neváhejte nás kontaktovat pomocí konaktního formuláře a dozajista nalezneme vhodné řešení.

Pokud zadáte celé jméno budeme rádi.

Na tento mail Vám zašleme případnou nabídku a kopii Vaší poptávky.
Pokud preferujete telefonní kontakt, uveďte to prosím v poptávce společně s časem kdy Vám nejlépe volat.

Odesláním beru na vědomí zpracování osobních údajů