Chladicí vitríny

Chladící vitríny jsou ideálním způsobem, jak diskrétně a přitom účinně vychladit veškeré potravinářské zboží, díky kterému konkrétní výrobky déle vydrží. Všechny námi nabízené chladící vitríny disponují vysokou kvalitou i spolehlivostí, protože všechno zboží v nich vydrží po dlouhou dobu čerstvé a lákavé.

Naše chladící vitríny se často navrhují od architektura, takže tyto vitríny se díky jedinečnému designu a supermarketovému provedení stanou dominantou každého obchodu či marketu. V naší nabídce naleznete různé modely vitrín, které jsou k dispozici v libovolných rozměrech. S námi si tedy vybavíte chladicím nábytkem jak malý obchůdek, tak i větší hypermarket.

Nabízené druhy vitrín:

  • obslužné a přístěnné vitríny
  • domácí chladící vitríny a vinotéky
  • prosklené chladící vitríny
  • Přístěnné chladící vitríny
  • cukrářské a pultové vitríny
  • vitríny na dorty, květiny a nápoje
  • vitríny na maso, zvěřinu a pivo

Správné navržení chladícího nábytku

Aby byla chladící vitrína navržena přesně podle přání zákazníka a splňovala na 100 % svůj účel, je nutné znát několik aspektů. Konkrétně potřebujeme vědět užitnou plochu vitríny, jaký druh produktů budou ve vitríny uskladněny a vystaveny, jaký design vitríny zákazník preferuje či energetickou náročnost vitríny.

Naše firma dodává a instaluje chladící vitríny různých značek. Pořiďte si od nás spolehlivou a kvalitní vitrínu, která uchová potraviny i nápoje stále vychlazené, čerstvé a na pohled velice lákavé.

Celou nabídku si střežíme u sebe - poskytneme vám tak vždy aktuální ceny za nabízené modely chladících vitrín. Neváhejte nás kontaktovat.

Pokud zadáte celé jméno budeme rádi.

Na tento mail Vám zašleme případnou nabídku a kopii Vaší poptávky.
Pokud preferujete telefonní kontakt, uveďte to prosím v poptávce společně s časem kdy Vám nejlépe volat.

Odesláním beru na vědomí zpracování osobních údajů