Tepelná čerpadla

Tepelná čerpadla patří v dnešní době mezi skvělé zdroje energie, protože dokážou odnímat teplo z okolního prostředí a převádět ho na vyšší teplotní hladinu, kterou pak využívá pro vytápění interiéru či přípravu teplé vody.

Umístění venkovní jednotky závisí nejen na dispozici stavby, ale také na přání zákazníka. Díky použitým kvalitním ventilátorům je snížen hluk u venkovní jednotky na velice příjemnou hranici, kde je slyšitelný pouze šum protékajícího vzduchu.

Mnoho našich tepelných čerpadel (značky LG a Acond) disponují rovněž funkcí, která umožňuje v daných hodinách zvolení tichého provozu, díky kterému jsou všechny motory a ventilátory utlumeny tak, aby nenarušovaly noční režim.

Návratnost vaší investice

Tepelná čerpadla patří k úsporným a ekologickým zdrojům energie. Délka návratnosti se odvíjí od typu tepelného čerpadla, povětrnostních podmínkách dané lokality a dalších faktorů, které ji ovlivňují. Návratnost se odrazí především na nákladech za elektrické energie. O této problematice jsme napsali článek, který si můžete přečíst v naší poradně.

Typy a značky tepelných čerpadel

Naše firma pro vás nabízí tepelná čerpadla typu vzduch-voda a vzduch-vzduch. Co se týče značek, tepelná čerpadla dodáváme od předních a světově známých značek LG a Acond, jejichž tepelná čerpadla patří ve své třídě mezi vysoce kvalitní a spolehlivé.

Kontaktujte nás

Máte dotazy k tepelným čerpadlům nebo se chcete zeptat na možnosti realizace ve vašem objektu? Stačí se podívat do kontaktů nebo poslat formulář! Milerádi s vámi probereme vaše možnosti a doporučíme vám nejlepší možné řešení!

Pokud zadáte celé jméno budeme rádi.

Na tento mail Vám zašleme případnou nabídku a kopii Vaší poptávky.
Pokud preferujete telefonní kontakt, uveďte to prosím v poptávce společně s časem kdy Vám nejlépe volat.

Odesláním beru na vědomí zpracování osobních údajů