Klimatizace Acond

Klimatizace od značky Acond patří mezi kvalitní klimatizační techniky, které vynikají svým zpracováním, funkcemi i originálním vzhledem. Uživatelé u těchto klimatizačních jednotek ocení především tichost, úspornost a spolehlivý provoz. To vše umocňuje příznivá cena a hezký design klimatizačních zařízení.

Stejně jako všechny dnešní klimatizace, tak i klimatizační jednotky od Acond nabízejí nejen chlazení interiéru, ale i jeho úsporné vytápění. Klimatizace tak funguje jako tepelné čerpadlo vzduch-vzduch a během přechodného jarního a podzimního období dostatečně vytopí každý interiér.

Další přednosti klimatizací Acond:

  • kvalita, spolehlivost
  • dlouhá životnost
  • tichý a ekonomický provoz
  • 100% pracovní výkon
  • vysoká energetická účinnost
  • použité kvalitní komponenty
  • příznivá pořizovací cena

Nabízené klimatizace Acond

V naší nabídce máme pro vás připraveny klimatizace RAC, což jsou zařízení vhodná pro obytné budovy, dále CAC klimatizace ideální do komerčních prostor a VRF klimatizace nabízející variabilní průtok chladiva ve velkých budovách.

Klimatizace Acond RAC

Jedná se o klimatizační jednotky, které jsou ideální nejen do bytu a domu, ale také do kanceláře. RAC klimatizace jsou dostupné v klasickém provedení (jedna vnitřní a jedna venkovní klimatizace), nebo i multi (více vnitřních klimatizací na jednu venkovní).

Klimatizace Acond CAC

Pro větší kanceláře, komerční prostory, serverovny, různé montážní a další prostory jsou ideální klimatizační zařízení Acond CAC, neboť umožňují aplikaci větších výkonů, délek a převýšení propojovacího potrubí.

Kontaktujte nás pro více podrobných informací. Rádi vám poradíme s výběrem i samotnou instalací.

Pokud zadáte celé jméno budeme rádi.

Na tento mail Vám zašleme případnou nabídku a kopii Vaší poptávky.
Pokud preferujete telefonní kontakt, uveďte to prosím v poptávce společně s časem kdy Vám nejlépe volat.

Odesláním beru na vědomí zpracování osobních údajů